Prodávejte pomocí důvěry a vztahu s lidmi

Budujte značku

Od vize

Až ke konverzím

Budování komunit a úzce zaměřených skupin je hudba současnosti i budoucnosti. 
Nechte fanoušky své značky, ať si sami doporučují vaše produkty a zvyšují váš profit z prodeje. Pomůžeme vám vytvořit uzavřenou skupinu, která je úzce spjata s oborem vašeho podnikání. Zapojíme vaše fans pomocí obsahu, se kterým budou rádi interagovat. 

Výhody uzavřené Facebookové skupiny

Vytvořili jsme a spravujeme jednu z nejrychleji rostoucích uzavřených skupin v ČR. Průměrný denní přírůstek je 31-57 členů. Skupina vygenerovala za dobu své existence již téměř 2900 leadů. Pomocí skupiny jsme prodali téměř 400 Honzovo e-knih za necelé 3 měsíce – bez placené reklamy! Vybudujeme i vám skupinu s tisíci členy. 

Spravujete skupinu nebo ji chcete vytvořit?

Konzultujte se mnou váš záměr

Co obnáší budování komunity?

Budování komunity začíná u vaší značky. Její definice, vize a cílů. Tím tedy začneme a společně vyplníme podrobný dotazník. Následně si definujeme vaše očekávání, cílovou skupinu a upřesníme možnosti budování komunity. To se liší obor od oboru. 

Jakmile budu mít pohromadě všechny potřebné informace, vytvořím pro vás strategii. Strategie obsahuje jasný plán i kanály (nejčastěji sociální sítě), pomocí kterých budeme poselství vaší značky šířit dál. Vaši značku budou šířit její fanoušci za vás. 

★ Dárek zdarma ke spolupráci ★

Zdarma obdržíte manuál, který obsahuje i případovou studii a know-how z jedné naší uzavřené skupiny. 

manuál pro budování skupiny na FB

Jak spolupráce funguje?

Spojte se s námi na on-line konzultaci v délce 60 minut, kde se dozvíte vše, co k vybudování velké uzavřené skupiny potřebujete.  

Cena konzultace je 1500 Kč bez DPH. Ke každé konzultaci dostanete zdarma manuál zdarma. Dále si můžete spravovat skupinu sami či využít našich služeb. 

Kontaktujte nás ještě dnes: 

Telefon:

+420 739 018 864

Email: