O nás

Proč jsme vznikli a jaká je naše filosofie?
jan fodor foto

“Zdravím. Jsem Honza a založil jsem HARD $ELLERS z jednoho prostého důvodu. Kdysi jsem pracoval v digitální agentuře, kde bylo primárním cílem získat klientovo peníze. Jak se později ukázalo, brala taky klienty na hůl a účtovala jim peníze za služby, které nikdy nikdo nevykonal. Zákazník často nevěděl, za co si vlastně platí a jaký mu to přináší užitek. Proto jsem založil agenturu, která si bude hýčkat vás svým lidským přístupem i vaše prodeje pomocí dat a automatizace. Stejně jako GaryVee věřím, že nejlepší strategií prodeje je péče”

Věříme, že i navzdory prudkému nástupu digitálního věku, má marketing své kořeny v komunikaci, důvěře a budování značky. A že srozumitelnost s funkčností jsou důležitější, než kreativita za každou cenu"

- Jan Fodor -

Poznejte Náš Tým

Tomáš Grebeň

Sociální sítě a marketing

Jan Fodor, jednatel

Marketing, data, psychologie

Marie Fodorová

Backoffice a organizace

Nejčastější Dotazy

Při komunikaci s majiteli firem dostáváme dotazy, které se často opakují. Zajímá vás odpověď na některý z nich? Přečtěte si nejčastější dotazy.

Rozsah našich cen je individuální s ohledem na množství práce. Nechceme ošidit vás ani sebe. Přesnou cenu se vždy dozvíte ještě před počátkem spolupráce. Společně s přesným rozsahem a postupem naší práce. 

Marketing není exaktní věda podobně jako matematika. Přesné výsledky vám tedy nikdy nejsme schopni říct dopředu. I s ohledem na nepředvídatelné externí faktory – viz Korona virus atd. Co však dokážeme skvěle, je průběžná práce s daty a vyhodnocováním. Na jejím základě a pomocí zákaznických dat postupně vylepšujeme komunikaci, strategie i jednotlivé reklamy. 

Na začátku spolupráce se vás budeme hodně ptát. Zajímá nás váš byznys model i vaše vize. Protože pracujeme hodně s daty, velkým bonusem je, když nám udělíte přístupy do Google Analytics či do jiného analytického systému. Na základě dat a průzkumu konkurence vám teprve poté předložíme možný návrh z naší strany. Do té doby nám nic neplatíte. 

V oblasti digitálního marketingu je častým problémem transparentnost. Pro váš přehled můžete využít možnosti vytvoření složky na Google disku a také vás můžeme přidat jako člena týmu do systému Asana. Zde uvidíte, co vše děláme a jaký je průběh prací.

Odebírejte naše know-how
každý týden na e-mail

STÁHNĚTE SI MANUÁL ZDARMA

Facebook je stále jedna z nejsilnějších marketingových platforem. Využijte pro svůj růst také uzavřené komunity, budujte vztahy a profitujte. 

0
Lidí si stáhlo manuál před vámi

Neodcházejte s prázdnou

Každý týden vám můžeme posílat jeden tip pro růst vašeho byznysu.